General

Doğayla iç içe olan bölgelere gerçekleştirilecek olan bu gezide derin bir nefes alıp şehirden uzaklaşmanın keyfine varacak, yorgunluğunuzdan arınıp deşarj olacaksınız.
Her mevsim farklı bir güzelliğe sahip olan günübirlik Sapanca turunda sayısız gezilecek yerler bulunuyor. Göl kenarında dolaşırken birbirinden güzel çay bahçelerinde mola verip manzaranın tadını çıkarmayı, doğa yürüyüşüne çıkıp orman içindeki patikaları keşfetmeyi ve bisiklete binip oksijen dolu bölgede güzel bir tur atmayı ihmal etmeyin. Kışları ise kar altındaki çam ormanlarınınmuhteşem görüntüsü karşısında oldukça etkilenmeye hazır olun. Otelleri ve tesisleri ile oldukça popüler merkezlerden olan Sapanca, huzur dolu bir kaçamak için mükemmel bir seçenek.
Sapanca Gölü dünyada suyu içilebilen tek göldür.
Sapanca yakın bölgedeki bir çok şehirden ziyaretçiler çekmektedir. İlçenin güzel bir göle sahip olmasıyla birlikle yeşil bir çok tonunu barındırması özellikle hafta sonu tatilcileri tarafından büyük rağbet görmektedir.
Maşukiye İzmit ilinde yer almaktadır. Kartepe‘nin etekleri ve Sapanca Gölünün kıyısında yer almaktadır. Kuzeyinde Sapanca Gölü, güneyinde ise Kartepe bulunmaktadır.
Maşukiye‘de turistlerin uğrak yerlerindendir. Gelen ziyaretçilere hem görsel şölen sunmakta hemde damak tadlarına hitap etmektedir. Özellikle alabalık restoranlarıyla eşsiz lezzetler sizi bekliyor.

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.