Araç Filomuz Büyüyor

Surfprimeclass kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde.

7/24 Yol Yardım

Kaza veya arıza nedeniyle yolda mı kaldınız? Endişelenmeyin! Türkiye’nin her noktasında Yol Yardım hizmetlerimiz ile 7/24 yanınızdayız. İster size sunacağımız yedek araçla yola devam edin, isterseniz özel durumlarda; uçak, otobüs ya da konaklama seçeneklerimizden dilediğinizi seçin.

Yedek Araç

Arıza veya hasar nedeniyle araçsız mı kaldınız? Merak etmeyin. Aracınızın arızası giderilene kadar, size sunacağımız yedek araç ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Periyodik Bakım

Aracınızın bakım işlemleri gözünüzde mi büyüyor? Büyütmeyin! Web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden; yetkili servislerimize ulaşabilir, hızlıca randevunuzu alır ve kolayca bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Lastik Yönetimi

Mevsim şartlarına göre lastiklerinizi değiştirmeniz ve mevcut lastiklerinizi de saklamanız mı gerekiyor? Dert etmeyin. Uzman ekiplerimiz ile kış lastiklerinizi tam zamanında takalım, bahar gelip de tekrar lastiklerinizi değiştirene kadar ki sürede de mevcut lastiklerinizi saklayalım.

Hasar Yönetimi

Herhangi bir hasar durumunda üzülmeyin! Çağrı merkezimiz ve DRDrive mobil uygulamamız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözüm elinizin altında.

HGS Yönetimi

HGS için bürokratik işlemlerle, git gel süreçlerle uğraşmak istemiyor musunuz? Zahmet etmeyin. HGS ile ilgili tüm işlemleri, OneCar’ın uzman ekipleri sizin için yönetsin.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)

Artık MTV sizin için bir yük olmaktan çıkacak. MTV’nizOneCar’dan, aracınızın keyfini sürmek sizden.

Sigorta Hizmetleri

Sigortanız da OneCar’dan. Kaza durumunda yasal bir zorunluluk olan sigorta ihtiyacınız da OneCar hizmet paketi kapsamında.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*