Unutulmaz Tur Fırsatları

Sürücülerimiz  eşliğinde sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimizde, en az bir yabancı dili akıcı bilen, kültürlü , sabırlı ,güvenilir, İstanbul ve gidilebilecek mekanlara vakıf , kaliteyi bir adım öne çıkararak konuklarınıza saygıyla hizmet edebilecek , beklentilerinizi  en yüksek seviyede karşılayacak ve en iyi şekilde ağırlanacaklar dır.
Unutamayacağınız seyahatler bizimle başlayacak …..Surfprimeclass….. yeni nesil seyahat …..
Surfprimeclass ana faaliyet konusu olan turizm taşımacılığı , transfer , V.İ.P  ve günlük kiralama hizmetleri ile İstanbul’un her yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
Surfprimeclass iş ahlakı ve ticari etikliğinden ödün vermeden koşulsuz ” mutlak müşteri memnuniyeti ” kaidesi ile, turizm ve  seyahatsektörününe yeni bir soluk getirmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Surfprimeclassyurt dışı ve yurt içinden gelen konuklarınız için en üst seviyede güvenli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
Şirketimizin çalışanları müşterilerimizin sağlık,güvenlik ve esenliğini ön planda tutmakla beraber , ahlaki değerlerimize ve etik ilkelerimize uygun davranırlar. Müşteri memnuniyeti, güvenli hizmet temel ilkeleri olup   sürekli olarak  eğitim bilgilerini güncellemekle beraber gerekli mesleki yeterliliğe sahiptirler.

One comment

admin
Şubat 22, 2015
reply
Cevapla

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*