İnanılmaz Yat Keyfi

Surfprimeclass İstanbul Boğazı ve Adalar bölgesinde, öğle ve akşam yemekli boğaz tekne turu, nişan, düğün, iş toplantısı ve doğum günü partisi gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

İstanbul Boğaz Turu

Surfprimeclass, İstanbul Boğazı´nda elit organizasyonların ayrıcalıklı adresi olarak her türlü iş toplantısı, iş yemekleri, düğün, nişan , davet , eğlence, parti ve özel organizasyonlarda ilk tercih edilen mekan özelliğini korumaktadır.

Bugüne kadar birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan Surfprimeclass bu organizasyonlarda yerli, yabancı kendi alanlarında başarılı olmuş misafirlerini İstanbul Boğaz´ında ağırlama onurunu yaşamaktadır.

Surfprimeclass sahip olduğu lüks ve konforun yanında konuklarına sunduğu üst düzey hizmet kalitesi ile istanbul Boğaz´ının muhteşem ambiyansını tarihi ve kültürel dokusunu bir mega yatta siz ve değerli konuklarınıza yaşatmak için

Mavi Tur
Akdeniz en güzel kıyılarını keşfedebileceğiniz, el değmemiş koylarında doğayla ve sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz en güzel, en unutulmaz turlardandır. Mavi ve yeşilin çeşitli tonları arasında, binlerce yıllık kültür ve tarihin şahidi bu kıyılarda bir hafta geçirip denizin tadını çıkarıp akşam sevdiklerinizle içkinizi yudumlamanın zevki ve eğlenmenin keyfine doyamayacağınız bir mavi yolculuk. Olympos dan Fethiye yaptığımız bu mavi yolculukta kıyı boyunca her biri eşsiz renklere bezeli sayısız koy ve antik kent keşfedip mavi sularda yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*