Villa Apart

Geniş aileler için ideal çözümlerden biri olan yazlık tatilleri, tüm ailenin bir arada bulunduğu ve otel tatillerinden farklı olarak konaklamayı çok daha ucuza getiriyor. Her şey dahil otel tatillerinde kalabalık ailelerin birkaç oda birden tutması gerekirken, bir yandan da şehir hayatında kaçılan kabalık ve gürültünün de çekilmesi gerekebiliyor. Animasyonların seslerinden kaçmaya çalışan tatilciler yemek saatlerinde sıraya girmek ve yemeğini de her milletten insanın gürültüsü içinde yemek zorunda kalabiliyor. Havuzun dahi onlarca ve bazen yüzlerce insanla birlikte paylaşıldığı bu tatiller için bir de aylarca taksit ödenmesi, daha tatil bitmeden tüm keyfin kaçmasına dahi sebep olabiliyor. Şehir hayatından uzaklaşmak, kafa dinlemek, doğayla baş başa kalmak, tamamen özgür bir ortamda dilediği gibi davranmak isteyen insanlar için yazlıklar en uygun tatil alternatifi oluyor.

Sadece kalabalık ailelerin değil, son yıllarda yeni evli çiftlerin de hayallerinde tatil için ilk tercihi yazlıklar oluyor. Bu yazlıklar arasında balayı çiftlerinin konforu düşünülerek tasarlanmış ve dekore edilmiş lüks villalar da bulunuyor. Özel yüzme havuzlu, lüks dekorasyonlu ve hayranlık uyandıran bir manzaraya sahip olan villaların makul fiyatlarla kiralanabilmesi mümkün olduğu gibi, arkadaşlarla çıkılan tatillerde kira bedelinin bölüşülmesiyle birlikte villa kiralamak en ekonomik tatil fırsatlarından birine dönüşüyor.

Size özel kiralık villanızda geçireceğiniz kaliteli zaman ile aileniz ve dostlarınızla yaşayacağınız tatil keyfinin paha biçilemez olduğunu biliyoruz ve buna uygun tüm şartları sizlere sunuyoruz.

Kiralık villanıza yerleştiğiniz zaman tatilinizi sadece size ait bir bina , size ait bir özel bahçe ve size özel bir havuzun keyfini muhteşem doğa ve deniz manzarası eşliğinde tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Yurt dışında oldukça yaygın olarak tercih edilen kiralık villa tatili son zamanlarda da ülkemizde büyük rağbet görmektedir

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*